Výpis ponúk
22
22
22
155 399 €
(2 988 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
Čkalovova, Ostrava
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+1
plocha
52 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Jsou byty, které vypadají dobře v inzerátu.
A pak jsou byty, u kterých už po pár minutách na prohlídce víte, že odsud nechcete odejít.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Družstevné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Panel
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
2dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Čkalovova, Ostrava
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.