Výpis ponúk
5
120 138 €
(2 670 € / m²)
Predaj
2+1
45 m²
Jaroslava Misky, Ostrava
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+1
plocha
45 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Prodej bytu 2+1, 3NP/8NP, 45 m², na ul. J. Misky, Ostrava - Dubina
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 na ulici J. Misky o celkové podlahové plo...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Panel
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
36dní
Aktualizované:
5dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Jaroslava Misky, Ostrava
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
REALMAN REALMAN
Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
REALMAN REALMAN
Mgr. Barbora Čouková - FAVORIT REAL s.r.o.
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu