Výpis ponúk
26
26
26
402 858 €
(3 147 € / m²)
Predaj
4+kk
128 m²
Slavonínská, Olomouc
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
4+kk
plocha
128 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Prostor rodinného domu, pohodlí bytu a cena, která v dnešní Olomouci dává smysl.
Některé byty působí dobře na papíře. Tenhle začne dávat smysl ve chv...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Lodžia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
5dní
Aktualizované:
5dní