SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
238 444 €
(3 909 € / m²)
Predaj
2+kk
61 m²
U stadionu, Mladá Boleslav
Topovať

miestnosti2+kk
plocha61 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2 + kk, situovaný v atraktivní lokalitě v ulici U stadionu, v části obce Mladá Boleslav II, okres Mladá Boleslav. T...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

U stadionu, Mladá Boleslav
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

OK REAL ESTATE s.r.o.

Veronika Maršálová