Výpis ponúk
28
28
28
398 748 €
(3 948 € / m²)
Predaj
3+1
101 m²
Purkyňova, Kroměříž
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
3+1
plocha
101 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Prodej bytu 3+kk, 101,2 m² | Novostavba 2023 | Dvě koupelny | Lodžie + balkon | Kroměříž – blízko zahrad UNESCO
Bydlení, které nepotřebuje kompromi...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Novostavba
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
5dní
Aktualizované:
5dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Purkyňova, Kroměříž
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
REALMAN REALMAN
Ing. Jana Urbanová - EXPLICIT REALITY Zlín
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
REALMAN REALMAN
Ing. Jana Urbanová - EXPLICIT REALITY Zlín
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu