SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
217 482 €
(3 954 € / m²)
Predaj
3+kk
55 m²
Zádušní, Kladno
Topovať

miestnosti3+kk
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavPo rekonštrukcii
suterénNie
terasaNie

Popis

Nabízíme k prodeji světlý byt po rekonstrukci včetně podlahy o dispozici 3+kk cca 55 m2, lokalita ul. Zádušní v blízkostí centra města Kladno. Tato ne...

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Zádušní, Kladno
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HVB Real Estate s.r.o.

Dimitri Naumov