Výpis ponúk
4
4
90 537 €
(533 € / m²)
Predaj
Atypický
170 m²
plocha
170 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Hledáte investici a možnost výstavby bytů na zajímavém místě? Nabízíme ke koupi půdní prostor o výměře 208 m² v samotném centru Hodonína.
Nemovitost...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
1dní
Aktualizované:
1dní