Výpis ponúk
25
25
25
205 144 €
(2 533 € / m²)
Predaj
3+kk
81 m²
Hodonín
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
3+kk
plocha
81 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Exkluzivně vám představujeme byt, který není jen místem k bydlení, ale prostorem pro život podle vašich představ – přímo v srdci Hodonína.
Na ploše 8...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní