Výpis ponúk
13
13
13
88 671 €
(1 285 € / m²)
Predaj
4+1
69 m²
Luční, Hněvošice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
4+1
plocha
69 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie(69,8 m2) na Osiedlu Powstańców Śląskich na 2 Piętrze!
Mieszkanie jest doskonałą opcją dla rodzin 2+2, oferując ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Vek ponuky:
494dní
Aktualizované:
437dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Luční, Hněvošice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.