SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
225 831 €
(3 371 € / m²)
Predaj
3+1
67 m²
Fričova, Dobříš
Topovať

miestnosti3+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové výměře 67m², umístěný v 11. nadzemním podlaží panelového domu v ulici Fričova ve městě Dobř...

Ostatné
Vek ponuky: 78dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Fričova, Dobříš

Občianska vybavenosť

HVB Real Estate s.r.o.

Tomáš Modrý