Výpis ponúk
14
14
14
254 477 €
(3 486 € / m²)
Predaj
3+1
73 m²
U Kasáren, Dašice
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
3+1
plocha
73 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 3+kk s lodžií v novostavbě bytového domu v klidné části obce Dašice, ulice U Kasáren.
Byt se nachází ve ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Novostavba
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
B - Veľmi úsporná
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
5dní
Aktualizované:
5dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
U Kasáren, Dašice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
REALMAN REALMAN
Ing. Ján Otrošina - OTROŠINA Invest s.r.o.
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
REALMAN REALMAN
Ing. Ján Otrošina - OTROŠINA Invest s.r.o.
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu