SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
131 558 €
(2 436 € / m²)
Predaj
2+1
54 m²
Antonína Sovy, Česká Lípa
Topovať

miestnosti2+1
plocha54 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénÁno
terasaNie

Popis

Prodej velmi pěkného a vkusně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 a výměře 54 m², který se nachází ve 2. patře cihlového domu bez výtahu v žádané l...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Antonína Sovy, Česká Lípa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Veronika Prokešová