Výpis ponúk
26
26
26
411 110 €
(5 339 € / m²)
Predaj
Atypický
77 m²
plocha
77 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Prodej mezonetového apartmánu v Krkonoších, nadstandardní investiční příležitost.
Nabízíme k prodeji jižně orientovaný mezonetový apartmán 3+kk v nov...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Lodžia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
2dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Černý Důl, Černý Důl
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.