Výpis ponúk
19
19
19
77 734 €
(1 467 € / m²)
Predaj
2+kk
53 m²
Květinová, Orlová
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
2+kk
plocha
53 m²
kúpeľne
Dobrý den,
ve výhradní zastoupení majitelů nabízím družstevní byt k okamžitému bydlení a nastěhování. Na konci ulice Květinová jenž je tou nejhezčí ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Družstevné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
15dní
Aktualizované:
15dní