Výpis ponúk
10
10
10
143 952 €
(4 964 € / m²)
Predaj
1+1
29 m²
9. května, Blansko
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
Topovať
miestnosti
1+1
plocha
29 m²
kúpeľne
Investice? První bydlení?
Záleží jen na Vás jak využijete bytovou jednotku 1+1, kterou nabízíme k prodeji v Blansku na ulici 9. května.
Byt leží v ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
D - Menej úsporná
Typ budovy:
Tehla
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Topovať
Nahlásiť inzerát
Lokalita
9. května, Blansko
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.