SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
144 000 €
(3 600 € / m²)
Predaj
Atypický
40 m²
Преспа, Варна

miestnostiAtypický
plocha40 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Адрес предлага отличен инвестиционен имот, разположен в най-предпочитания район на гр.Варна - Гръцка махала. Имотът се състои от 1) Апартамент на сре...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Преспа, Варна
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС