SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
269 000 €
(2 637 € / m²)
Predaj
Atypický
102 m²
Васил Друмев, Варна

miestnostiAtypický
plocha102 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

462661 Продавам тристаен апартамент в района на Червения площад. Намира се на пешеходно разстояние от Икономически университет и Медицински университе...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Васил Друмев, Варна
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

МИРЕЛА - гр. ВАРНА