SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
200 016 €
(2 174 € / m²)
Predaj
Atypický
92 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha92 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна и тераса. Възможност за покупка на гараж ил...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ