SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
233 742 €
(1 998 € / m²)
Predaj
Atypický
117 m²
Дико Илиев, София

miestnostiAtypický
plocha117 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Многостаен апартамент с РЗП-116,29м?, ЗП-96,21м? с включен склад 37-2,50м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, три спални, ...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Дико Илиев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ