SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
298 000 €
(3 506 € / m²)
Predaj
Atypický
85 m²
20-ти април, София

miestnostiAtypický
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ARCO REAL ESTATE иска да Ви представи светъл и функционален апартамент в идеалния център, с отлична локация и удобен достъп до всички ключови точки на...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

20-ти април, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ