SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
325 000 €
(3 037 € / m²)
Predaj
Atypický
107 m²
Тулча, София

miestnostiAtypický
plocha107 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ЯВЛЕНА Ви представя просторен и много фунционален апартамент в кв. Стрелбище, на тиха и озеленена локация - ул. Кестенова гора. Имотът е разположен на...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Тулча, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС