SUPA24
115 500 €
(1 991 € / m²)
Predaj
1+1
58 m²
Станислав Доспевски, София

miestnosti1+1
plocha58 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Предлага се за продажба ЕДНОСТАЕН апартамент - статут на ателие в сграда ново строителство. Цената е с включени довършителни работи, тъй като апартам...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Станислав Доспевски, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ