SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
137 837 €
(2 223 € / m²)
Predaj
Atypický
62 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Двустаен апартамент с площ 62,07м2 /ЗП 53,66м2. Към жилището има прилежащ двор с площ от 18,68м2. Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-б...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА