SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
291 500 €
(2 699 € / m²)
Predaj
Atypický
108 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha108 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаен апартамент с обща площ от 108кв.м. Имотът е със следното разпределение: входно антре, две спални, просторен хол с кухненски бокс, баня с то...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА