SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
213 102 €
(2 030 € / m²)
Predaj
Atypický
105 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha105 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаен апартамент с площ от 105,08м2 / ЗП 86,36м2. Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен д...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА