SUPA24
178 500 €
(2 259 € / m²)
Predaj
Atypický
79 m²
Враня, София

miestnostiAtypický
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

НОВА, МАЛКА, БУТИКОВА сграда със само 14 апартамента в широкия център на София-отлично урбанизиран район! Наблизо две метростанции, автобусни, тролейб...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Враня, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АЛДЕС ИМОТИ