SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
231 558 €
(2 339 € / m²)
Predaj
Atypický
99 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha99 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаенстаен апартамент състоящ се от дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с талетна, склад и тераса. К.в. Малинова Долина. Изключително ле...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА