SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
146 699 €
(2 190 € / m²)
Predaj
Atypický
67 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Двустаен апартамент с площ 67,17м2 / ЗП 55,09м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъ...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА