SUPA24
318 181 €
(2 719 € / m²)
Predaj
Atypický
117 m²
София

miestnostiAtypický
plocha117 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 116.55 m? / Застроена площ - 97.47 m?. Изложение: юг-запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за за...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА