SUPA24
400 628 €
(2 725 € / m²)
Predaj
Atypický
147 m²
София

miestnostiAtypický
plocha147 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 146.75 m? / Застроена площ - 122.72 m?. Изложение: юг-запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност з...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА