Výpis ponúk
7
7
7
153 000 €
(2 391 € / m²)
Predaj
Atypický
64 m²
София
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
64 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
🆕 НОВА ОФЕРТА 🔝 👉МИНИМАЛНО САМОУЧАСТИЕ! 👉БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ С ПРЕФЕРЕНЦИАЛНИ УСЛОВИЯ И ПО - НИСКИ ЛИХВИ! ✅Сграда с Акт 16!!! ✅Жилищата ще бъда...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
2dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.