SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
299 500 €
(2 235 € / m²)
Predaj
Atypický
134 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha134 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Представяме на Вашето внимание тристаен новообзаведен апартамент със следното разпределение:входно антре,дневен тракт с кухненски бокс,две спални поме...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021