SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
292 550 €
(2 500 € / m²)
Predaj
Atypický
117 m²
Витошки бор, София

miestnostiAtypický
plocha117 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Възможност за схема 20/80 Представяме Ви светъл и функционален тристаен апартамент, разположен на 1-ви етаж от общо 6 в модерна жилищна сграда в един...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Витошки бор, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021