SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
170 000 €
(2 000 € / m²)
Predaj
Atypický
85 m²
Добротич, София

miestnostiAtypický
plocha85 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Продаваме светъл и функционален 3-стаен апартамент с отлично разпределение: Уютен и светъл хол с тераса Две непреходни спални Отделна, н...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Добротич, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ