SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
169 900 €
(3 398 € / m²)
Predaj
Atypický
50 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Ние от Имотен Център Ви представяме напълно обзаведен двустаен апартамент в Малинова Долина! АКТ 16! ИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ДО НСА И СТУДЕНТСКИ ГРАД! - ...

Ostatné
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 9dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021