SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
179 000 €
(1 845 € / m²)
Predaj
Atypický
97 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha97 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция за недвижими имоти Имотен Център предлага за продажба 3-стаен апартамент в затворен комплекс Duo Residential Park на ул. Георги Русев. Компле...

Ostatné
Vek ponuky: 18dní
Aktualizované: 18dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021