SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
195 000 €
(2 500 € / m²)
Predaj
Atypický
78 m²
Бързарица, София

miestnostiAtypický
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Предлагаме Ви двустаен апартамент в нова сграда в кв.Овча купел. - застроена площ - 66,54м2 - разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бо...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Бързарица, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ