SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
398 200 €
(1 652 € / m²)
Predaj
Atypický
241 m²
Проф. Живко Сталев, София

miestnostiAtypický
plocha241 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Агенция за недвижими имоти LATIRA ESTATE има удоволствието да Ви представи просторен 4-стаен апартамент с 89 кв.м тераси в централната част на предпоч...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Проф. Живко Сталев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЛАТИРА