SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
133 496 €
(2 023 € / m²)
Predaj
Atypický
66 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Двустаен апартамент на партерно ниво ЗП 57кв.м. + 37 кв.м. озеленен двор. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, ...

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА