SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
124 558 €
(2 009 € / m²)
Predaj
1+1
62 m²
Никола Станчев, София

miestnosti1+1
plocha62 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Едностаен апартамент с тераса. Подземни паркоместа - 25 000 , подземни гаражи - 30 000 . Луксозен комплекс от три сгради, две подземни нива, красиво ...

Ostatné
Vek ponuky: 11dní
Aktualizované: 11dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА