SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
184 556 €
(1 883 € / m²)
Predaj
Atypický
98 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha98 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаен апартамент с южно изложение ЗП 83 кв.м+ 22 кв.м. озеленен двор. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, с...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА