SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
338 000 €
(3 930 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
Пловдив, София

miestnostiAtypický
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Изцяло ремонтиран и обзаведен тристаен апартамент в тухнел блок. След ремонта в жилището не е живяно. Жилището разполага с хол с кухненски бокс, тоа...

Ostatné
Vek ponuky: 15dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Пловдив, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА