SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
397 990 €
(5 237 € / m²)
Predaj
Atypický
76 m²
Неофит Рилски, София

miestnostiAtypický
plocha76 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Инвест Пропъртис предлага УНИКАЛЕН имот с ПАРКОМЯСТО в ТОП ЦЕНТЪР, АБСОЛЮТНА РЯДКОСТ НА ПАЗАРА! Стилно довършен тристаен апартамент, след току-що извъ...

Ostatné
Vek ponuky: 31dní
Aktualizované: 14dní

Lokalita

Неофит Рилски, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИНВЕСТ ПРОПЪРТИС