SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
156 000 €
(2 261 € / m²)
Predaj
Atypický
69 m²
Айдемир, София

miestnostiAtypický
plocha69 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Имотен Център Ви представя страхотен двустаен апартамент в сграда на етап пред акт 15 и очакващ акт 16 до октомври 2026 г. в кв.Дървеница . Сградата...

Ostatné
Vek ponuky: 37dní
Aktualizované: 37dní

Lokalita

Айдемир, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021