SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
235 000 €
(2 500 € / m²)
Predaj
Atypický
94 m²
Виолета Якова, София

miestnostiAtypický
plocha94 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаен апартамент в Люлин 3 Агенция 'Имотен Център' предлага за продажба тристаен апартамент в ЕПК сграда, с площ 94 кв.м. + тераса. Жилището е раз...

Ostatné
Vek ponuky: 42dní
Aktualizované: 42dní

Lokalita

Виолета Якова, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021