SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
249 000 €
(1 705 € / m²)
Predaj
Atypický
146 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha146 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Galardo Real estate представя тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 15 от доказан строител, кв. Малинова долина. Сградата се отличава с в...

Ostatné
Vek ponuky: 41dní
Aktualizované: 41dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ