SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
340 837 €
(2 840 € / m²)
Predaj
Atypický
120 m²
Баба Илийца, София

miestnostiAtypický
plocha120 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Тристаен апартамент със застроена площ от 102кв, на шести етаж, състоящ се от дневна с трапезария и кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоале...

Ostatné
Vek ponuky: 44dní
Aktualizované: 44dní

Lokalita

Баба Илийца, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕКА