SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
220 000 €
(2 651 € / m²)
Predaj
Atypický
83 m²
Никола Станчев, София

miestnostiAtypický
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Екипът на YOHOME недвижими имоти има удоволствието да ви представи тристаен апартамент с панорамни тераси в малка бутикова сграда в кв. Малинова долин...

Ostatné
Vek ponuky: 67dní
Aktualizované: 30dní

Lokalita

Никола Станчев, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ЙОХОУМ