SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
205 110 €
(2 229 € / m²)
Predaj
Atypický
92 m²
Омая, София

miestnostiAtypický
plocha92 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

АКТ 16! Имотен център предлага тристаен апартамент в нова сграда с комуникативна локация . Кварталът е с ниско етажно застрояване, чист въздух, об...

Parametre

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorSamostatné wc

Ostatné
Vek ponuky: 110dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Омая, София
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021