SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
67 000 €
(1 595 € / m²)
Predaj
1+1
42 m²
бул. Самара, Шумен

miestnosti1+1
plocha42 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Едностаен СРЕДЕН апартамент с ЮЖНО изложение - кв. Б. Българанов 2! Жилището е с площ от 42 кв.м. и е разпределено на: коридор, хол със спален кът, ку...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

бул. Самара, Шумен
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ